dzīve · Jāņa Rozes apgāds · proza

Kas te notiek publikācija

Pirms nepilnām divām nedēļām devos uz galvaspilsētu, kur tovakar, 17. septembrī, bija paredzēta Rvīna Vardes grāmatas „Kas te notiek” atvēršanas svētki. Tā bija viena tāda lieta, ko garām laist negribējās, lai vai kas. Tanī pat dienā, kādas divas stundas pirms pasākuma, tiku pie apgāda dāvātā grāmatas eksemplāra, ko tūlīt pat iesāku lasīt. Dikti daudz gan nepaguvu palasīt, skraidīju apkārt pa trokšņaino Rīgu. Bet pasākuma ietvaros šo to labu kuplajam klātesošo pulkam palasīja pats Rvīns Varde.

Un vēl es tiku pie interesanta autogrāfa un kopbildes ar augumā raženo autoru.

Rvins_Varde_17.09.2019 (51)

Bet ne par to ir šis stāsts, jo, grāmatu izlasīju jau nākamajā dienā, kaut steigties ar šo mazo grāmatiņu nekur nevajadzētu. Tā ir jāizbauda lēnām, lai viss tajā apkopotais absurds un humors negāžas pār tevi, lasītāj, vienā piegājienā. Todien steidzos, lai laicīgi uzrakstītu grāmatas atsauksmi, kuru nu var izlasīt šeit…

UBI SUNT. Brīvībā palaistas domas

 

P.S. Bet šo rindkopu šeit nevarēju neielikt: “Nesen es braucu mašīnā un sajutu pēkšņu siltumu mugurā. Nodomāju, ka salūzis mugurkauls un muguras smadzenes lēnām ietek vēdera dobumā. Prātoju, ko vēl varētu pagūt, pirms pazūdu no šīs dīvainās šejienes. Izrādās, mašīnā vienkārši ieslēgta sēdekļa apsilde.” (118. lpp.) 

P.P.S. Bilde no Ineses 🙂

3 domas par “Kas te notiek publikācija

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s